Fenix Global Group jest dynamicznie rozwijającą się, międzynarodową firmą działającą w systemie marketingu społecznościowego.

W swojej ofercie posiadamy szeroką gamę produktów niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Szeroka gama suplementów diety została opracowana z jednymi z najlepszych dietetyków i w profesjonalnych laboratoriach z zachowaniem standardów i wymagań systemów jakości zgodnie z normą ISO 9001:2008 oraz HACCP. Perfumy są prawdziwą podróżą po najpiękniejszych zapachach świata, a profesjonalna pielęgnacja odpowiada naszym codziennym potrzebom.

Dajemy Ci możliwość zarówno korzystania z wyjątkowych produktów, jak i osiągnięcia wymiernych korzyści finansowych w oparciu o Plan Marketingowy Fenix.

Nie od dziś wiadomo, że najlepszą formą reklamy jest polecanie i dobra opinia. Programy lojalnościowe to istotny element strategii handlowych większości firm, począwszy od jednoosobowych działalności, a skończywszy na międzynarodowych korporacjach. Na takim podejściu opiera się również MLM, czyli strategia marketingowa, która pozwala budować własną strukturę Klientów i Partnerów Biznesowych – Dystrybutorów, promując w ten sposób produkty i koncepcję biznesową danej marki.

Model biznesowy

 

MISJA

Naszą misją jest stworzenie prężnie rozwijającej się firmy na arenie międzynarodowej, która będzie sposobem na życie, a nie tylko miejscem do zarabiania pieniędzy. Jesteśmy przekonani, że wraz z Dystrybutorami stworzymy biznes, w którym robiąc to, co kochasz nie będziesz czuł, że pracujesz. Wierzymy w to, że suplementy, kosmetyki, czy zapachy mogą być przystępne cenowo i jednocześnie zachować najwyższą jakość. Chcemy powodować uśmiech na twarzach tysięcy kobiet i mężczyzn, którzy będą szczęśliwi używając naszych produktów.

WIZJA

Wizją Fenix Global Group jest stać się stabilną międzynarodową firmą opartą na uczciwości i zaangażowaniu struktur. Pragniemy stać się naturalnym wyborem dla osób szukających niepowtarzalnych produktów, które używamy na co dzień. Wyobrażamy sobie naszych Klientów na całym świecie, którzy codziennie stosują nasze suplementy, pachną naszymi perfumami i korzystają z dobroczynnych właściwości naszych kosmetyków oraz szczęśliwych Partnerów Fenix, którzy dzięki Planowi Marketingowemu stali się niezależni finansowo.

CEL

Naszym głównym celem jest stać się firmą o zasięgu światowym tak, aby Klienci mieli dostęp do naszych produktów w każdym kraju na Ziemi, a nasi Partnerzy mogli stać się wolni finansowo niezależnie do tego skąd pochodzą i gdzie mieszkają.

W Fenix Global Group kierujemy się pięcioma wartościami: